Dzisiaj jest: 6.7.2020, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Biegacze na start po raz piąty

Dodano: rok temu Czytane: 486 Autor:

Już wiadomo, że odbędzie się V edycja RockRun Jarocin! Największa impreza biegowa w Powiecie Jarocińskim zaplanowana została na 8 września. Pobiegną dorośli i dzieci. Będą niespodzianki.

Biegacze na start po raz piąty
W 2019 roku już po raz piąty miłośnicy biegania stawią się na starcie RockRun Jarocin. Spotkają się na nim 8 września. I tym razem będą mogli wybrać, czy przebiegną 10 km czy 21 km, czyli półmaraton. - Trasy biegów nie ulegną zmianie. Zeszłoroczna decyzja o wprowadzeniu biegu do miasta okazała się właściwą. Sprawdziła się, dlatego też zamierzamy ją kontynuować – zapowiada Robert Cieślak, prezes stowarzyszenia RockRun Jarocin. Biegacze wystartują więc ze Stadionu Miejskiego. Następnie pobiegną w prawo ul. Św. Ducha. Dobiegną nią aż do jarocińskiego rynku. Stamtąd, przebiegając podcieniami ratusza, wrócą na ul. Św. Ducha. Nią dobiegną do ul. Żerkowskiej i dalej do Wilkowyi. W biegu na 10 km nawrotka będzie na wysokości tamtejszej szkoły. 10-kilometrowcy powrócą na Stadion Miejski w Jarocinie. Uczestnicy półmaratonu pobiegną dalej. Aż do Łuszczanowa. Tam zawrócą na ul. Stawnej i także powrócą na Stadion Miejski, gdzie zakończą swoje zmagania. Tak jak w latach poprzednich i w 2019 roku odbędą się biegi dla najmłodszych.

            - Nie planujemy zmian cen pakietów startowych – informuje Robert Cieślak. Oznacza to, że ich ceny – w zależności od momentu zakupu – będą się wahały w granicach od 50 zł do 100 zł. Nadal będzie można wybrać pakiet z koszulką lub bez niej. Jak zapewnia prezes stowarzyszenia RockRun Jarocin, na trasie biegów nie zabraknie znaku rozpoznawczego jarocińskiej imprezy sportowej, czyli kapel rockowych przygrywających biegnącym. Uczestnicy wydarzenia już dziś mogą zacząć przygotowywać się na cały szereg pozytywnych zaskoczeń, które będą na nich czekały 8 września w Jarocinie. - Na pewno nie zabraknie niespodzianek – zapowiada Robert Cieślak. – Chcemy je jak najdłużej utrzymać w tajemnicy, aby sprawić jak najwięcej radości uczestnikom biegów i mieszkańcom Jarocina oraz okolic – dodaje. W końcu RockRun Jarocin w 2019 roku odbędzie się już po raz piąty. Organizatorzy największej imprezy biegowej w Powiecie Jarocińskim zamierzają to hucznie świętować.

            Do V edycji RockRun Jarocin zostało niespełna dziewięć miesięcy. Przez ten czas, zapewne jeszcze nie raz, będziemy informowali o szczegółowych wiadomościach dotyczących tego wydarzenia.   
 
Źródło: JAPIK
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.