Środa, 21 Listopada 2018 - Alberta, Janusza, Konrada

Więcej szczęścia niż rozumu

O prawdziwym szczęściu może mówić kierowca osobowego Forda Galaxy, który zderzył się z ciężarową Scania na drodze pomiędzy Kuklinowem, a Pogorzelą. Z bardzo groźnie wyglądającego wypadku… mężczyzna wyszedł prawie bez uszczerbku na zdrowiu.

Do wypadku, który mógł się zakończyć śmiertelnie dla kierowcy Forda Galaxy doszło wczoraj po 15.00. - Z treści zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy zderzył się z ciężarówką i jest osoba uwięziona wewnątrz samochodu osobowego – mówi bryg. Tomasz Niciejewski, oficer prasowy komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

W wyniku zderzenia pojazdów, obydwa znalazły się w przydrożnym rowie. Ciągnik siodłowy z naczepą stał pochylony na prawą stronę, natomiast osobówka stroną od pasażera znajdowała się pod przodem ciągnika. Kierowcy znajdowali się poza pojazdami. Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy samochodu osobowego. Po dojechaniu karetki pogotowania na miejsce wypadku, ratownicy zabrali poszkodowanego do szpitala.

- Tym razem nie doszło do tragedii. Kierowca z opresji wyszedł prawie bez uszczerbku na zdrowiu. Strażacy będący na miejscu z niedowierzaniem patrzyli na rozmiar zniszczeń samochodu osobowego…Zdarzenie wyglądało naprawdę bardzo groźnie – mówi bryg. Tomasz Niciejewski. Równocześnie strażacy, tak jak i policjanci, apelują do kierowców o bezpieczną, a w zimowych warunkach, przede wszystkim wolniejszą jazdę po polskich drogach.
Źródło: foto. psp.wlkp.pl/Sz. Kujawa
2017-01-18 15:35 679

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.