Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Z Jarocina do Peru

Data wydarzenia: Lokalizacja: Kawiarnia Filmowa w Jarocinie Dodano:
Z Jarocina do Peru
Do Peru przeniosą się wszyscy ci, którzy przyjdą na kolejne spotkanie z cyklu pt. „Z nami jarociniacy dookoła świata” organizowanego przez Stowarzyszenie Jarocin XXI. 24 marca o 15:00 w Kawiarni Filmowej w Kinie Echo w Jarocinie o swoich podróżach do Ameryki Południowej opowiedzą Ewa i Sławek Gęściakowie. Wstęp wolny.

- Opowiemy o naszych  trzech wyjazdach do Peru. O tym, jak transformujące są dalekie podróże. Zwłaszcza kiedy przez 10 dni mieszkasz sam w domku pośrodku dżungli bez ciepłej wody, internetu i prądu. O miejscach gdzie dostać się można tylko samolotem, bo  przedostanie się przez dżunglę drogą lądową jest prawie niemożliwe. O spotkaniach z szamanami i ceremoniach w których braliśmy udział – zapowiadają Ewa i Sławek Gęściakowie. - Opowiemy też o jednym z siedmiu Cudów Świata – Machu Picchu, o kolorowym targu w Pisac, o wspinaczce na górę Apu Pitusiray na wysokość 4.111 m n.p.m. gdzie jedynym ratunkiem na ból głowy na tej wysokości jest żucie liści koki, oraz o wielu innych ciekawych miejscach… - dodają.
Spotkanie, którego głównym tematem będzie Peru, odbędzie się 24 marca w Kawiarni Filmowej w Kinie Echo w Jarocinie. Początek o 15:00. Wstęp wolny.
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.