Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Zobacz, kto dołączył do składu Jarocin Festiwal 2017!

Znamy kolejnych wykonawców Jarocin Festiwal 2017. Jedni pojawili się już w Jarocinie w poprzednich latach, inni debiutują. Dzisiaj także ruszyła sprzedaż promocyjnych biletów dla mieszkańców Gminy Jarocin.

Do składu Jarocin Festiwal 2017 dołącza zespół, który przed kilkoma dniami otrzymał trzy nominacje do najbardziej prestiżowych nagród polskiego przemysłu muzycznego – Fryderyków. Po niezwykle udanym solowym debiucie, na stałe wdarli się do czołówki polskiego rocka. Zespół Ørganek, bo to o nim mowa, w Jarocinie zaprezentuje materiał z płyty „Czarna Madonna”.

O atmosferę na festiwalu zadba także jedna z najciekawszych rodzimych formacji rockowych. Lao Che funkcjonuje na scenie już od wielu lat, stale eksperymentując z warstwą liryczną oraz brzmieniową. „Spięty” i spółka na warsztat brali już teksty Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego, a także oddawali hołd Powstańcom Warszawskim. Ich najnowsza płyta jest z kolei dedykowana dorosłym, którzy mogą spojrzeć na świat zarówno z perspektywy dojrzałej osoby, jak i… dziecka.

Wyjątkowym, nostalgicznym wydarzeniem będzie z pewnością koncert Illusion. Gdańska grupa obchodzi w tym roku 25-lecie powstania. Kapela szykuje z tej okazji specjalny, wspomnieniowy set, w którym znajdą się zarówno nowe utwory, jak i kompozycje z wczesnych lat ich działalności. 

Nie jest tajemnicą, że program tegorocznej edycji festiwalu, to również otwarcie się na nowe gatunki. Dlatego też do grona zaproszonych dołączył jeden z najbardziej popularnych raperów w Polsce – O.S.T.R. Adam Ostrowski to wykształcony muzyk, który ma na koncie dziesiątki wydanych i setki tysięcy sprzedanych płyt. Warsztat muzyczny i umiejętności liryczne zdecydowanie go wyróżniają i pozwalają znaleźć szerokie grono odbiorców, nie tylko wśród fanów hip-hopu.

Alternatywne oblicze Jarocina odsłoni zaś art-rockowa grupa Lilly Hates Roses, która zaprezentuje  projekt związany z legendarną grupą The Smiths. Kamil Durski oraz Kasia Golomska z zespołem w brawurowy, nieoczywisty sposób wykonują piosenki z krążka „The King is Dead”.

Nowi artyści to nie jedyna niespodzianka dzisiejszego dnia. Od 15 marca bowiem ruszyła promocyjna sprzedaż karnetów na Jarocin Festiwal 2017 dla mieszkańców Gminy Jarocin. Warunkiem otrzymania karnetu na Jarocin Festiwal 2017 w promocyjnej cenie 70 zł jest zweryfikowanie numeru PESEL kupującego. Wejściówka jest numerowana oraz imiennie podpisana, przez co nie będzie można odsprzedać jej osobom trzecim. Promocja na bilety na JF 2017 obejmuje tylko mieszkańców gminy Jarocin i będzie trwać do 31 maja. Karnety w obniżonych cenach można nabywać wyłącznie w Spichlerzu Polskiego Rocka.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie organizatorzy Jarocin Festiwal 2017 przygotowali dla jarociniaków. - Każdy mieszkaniec gminy Jarocin, który zakupi karnet w Spichlerzu Polskiego Rocka, otrzyma numerowaną kartkę pocztową z zaproszeniem na Jarocin Festiwal 2017, którą będzie mógł wysłać dowolnej osobie spoza gminy Jarocin. W ten sposób mieszkaniec gminy Jarocin oraz osoba, która otrzyma kartkę wezmą udział w loterii. Jeśli zaproszona osoba zjawi się  w Spichlerzu Polskiego Rocka podczas trwania festiwalu z kartką oraz okaże opaskę na Jarocin Festiwal 2017, wówczas kartka weźmie udział w losowaniu pakietu festiwalowych i spichlerzowych gadżetów oraz podwójnych karnetów na Jarocin Festiwal 2018 – czytamy w informacji prasowej Jarocin Festiwal 2017. Kartka jest również biletem wstępu do Spichlerza Polskiego Rocka.


Ogłoszeni artyści na Jarocin Festiwal 2017: Voo Voo, Fisz Emade Tworzywo, Krzysztof Zalewski, Wojtek Mazolewski Quintet, Natalia Przybysz, Decapitated, Kaliber 44, Happysad, Mitch & Mitch, Ørganek, Lao Che, Illusion, O.S.T.R., Lilly Hates Roses.
Źródło: foto. Materiały Prasowe
2017-03-15 14:35 570

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.